  • SLLE23-1190-S
SLLE23-1190-S
advertisement
Manufacturer No:
SLLE23-1190-S
HK JDW NO:
124-SLLE23-1190-S
Package:
Datasheet:
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SLLE23-1190-S
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Weight
  • Mfr
    Banner Engineering Corporation
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 55°C
  • Series
    SLL
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Ingress Protection
    IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • Detection Capability
    23mm