  • SLLE23-840-S
SLLE23-840-S
advertisement
Manufacturer No:
SLLE23-840-S
HK JDW NO:
124-SLLE23-840-S
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Step5Bar-code shipping tag
SLLE23-840-S
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 55°C
  • Series
    SLL
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    23mm
  • Operating Range
    0.1m ~ 12.0m
  • Protective Height
    840mm