  • SLSCP30-750Q88
SLSCP30-750Q88
advertisement
Manufacturer No:
SLSCP30-750Q88
HK JDW NO:
124-SLSCP30-750Q88
Description:
SLSCP30-750Q88 14/30 SERIES EZ-S
Step5Bar-code shipping tag
SLSCP30-750Q88
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    30mm
  • Operating Range
    0.1m ~ 18.0m
  • Protective Height
    750mm