  • SLSCR14-300Q8
SLSCR14-300Q8
advertisement
Manufacturer No:
SLSCR14-300Q8
HK JDW NO:
124-SLSCR14-300Q8
Description:
SLSCR14-300Q8 EZ-SCREEN RECEIVER
Step5Bar-code shipping tag
SLSCR14-300Q8
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.1m ~ 6.0m
  • Protective Height
    300mm