  • SLSE14-750Q8
SLSE14-750Q8
advertisement
Manufacturer No:
SLSE14-750Q8
HK JDW NO:
124-SLSE14-750Q8
Description:
SLSE14-750Q8 EZ-SCREEN EMITTER;
Step5Bar-code shipping tag
SLSE14-750Q8
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    14mm
  • Protective Height
    750mm