  • SLSE30-1200Q8
SLSE30-1200Q8
advertisement
Manufacturer No:
SLSE30-1200Q8
HK JDW NO:
124-SLSE30-1200Q8
Description:
SLSE30-1200Q8 EZ-SCREEN EMITTER;
Step5Bar-code shipping tag
SLSE30-1200Q8
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    30mm
  • Operating Range
    0.1m ~ 18.0m
  • Protective Height
    1200mm