  • SLSP30-1500P88
SLSP30-1500P88
advertisement
Manufacturer No:
SLSP30-1500P88
HK JDW NO:
124-SLSP30-1500P88
Description:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Step5Bar-code shipping tag
SLSP30-1500P88
  • Operating Temperature
    0°C ~ 55°C
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Detection Capability
    30mm
  • Operating Range
    0.1m ~ 18.0m
  • Protective Height
    1500mm