  • SM42-20-3.6864M
SM42-20-3.6864M
advertisement
Manufacturer No:
SM42-20-3.6864M
Manufacturer:
Pletronics
HK JDW NO:
4943-SM42-20-3.6864M
Package:
Datasheet:
SM42-20-3.6864M
Description:
Crystal 3.6864MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 150Ohm 2-Pin Mini-SMD T/R