  • SMA6J18A M2G
SMA6J18A M2G
advertisement
Manufacturer No:
SMA6J18A M2G
HK JDW NO:
799-SMA6J18A M2G
Datasheet:
SMA6J18A M2G
Step5Bar-code shipping tag
SMA6J18A M2G
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    DO-214AC, SMA
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    20V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    21.2A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    28.3V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    18V