  • SMBJ130CA R5G
SMBJ130CA R5G
advertisement
Manufacturer No:
SMBJ130CA R5G
HK JDW NO:
799-SMBJ130CA R5G
Step5Bar-code shipping tag
SMBJ130CA R5G
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
    DO-214AA, SMB
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SMBJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    144V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    3A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    209V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    130V