  • SMCJ130A
SMCJ130A
advertisement
Manufacturer No:
SMCJ130A
HK JDW NO:
799-SMCJ130A
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 2263
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SMCJ130A
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to SMCJ130A .
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
    DO-214AB, SMC
  • Supplier Device Package
    SMC (DO-214AB)
  • Part Status
    Active
    General Purpose
  • Base Part Number
    SMCJ130
  • Power Line Protection
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    144V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    7.2A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    209V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    130V