  • SMD500L-16V
SMD500L-16V
advertisement
Manufacturer No:
SMD500L-16V
Manufacturer:
TECHFUSE
HK JDW NO:
16152-SMD500L-16V
Package:
Datasheet:
Description:
16V 5A 100A 1.8W 10A 5mΩ 10s 31mΩ SMD,7.96x5.44mm Resettable Fuses ROHS