  • SMDJ12CA R7G
SMDJ12CA R7G
advertisement
Manufacturer No:
SMDJ12CA R7G
HK JDW NO:
799-SMDJ12CA R7G
Step5Bar-code shipping tag
SMDJ12CA R7G
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Series
    SMDJ
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    13.3V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    150.8A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    19.9V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    12V