  • SMDJ48CAHM6G
SMDJ48CAHM6G
advertisement
Manufacturer No:
SMDJ48CAHM6G
HK JDW NO:
799-SMDJ48CAHM6G
Step5Bar-code shipping tag
SMDJ48CAHM6G
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    53.3V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    38.8A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    77.4V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    48V