  • SMM02040E2209CB300
SMM02040E2209CB300
advertisement
Manufacturer No:
SMM02040E2209CB300
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-SMM02040E2209CB300
Package:
MELF
Description:
Thin Film, 22Ohm, 0.25%,
Step5Bar-code shipping tag
SMM02040E2209CB300
  • Package / Case
    MELF
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.25%
  • Resistance
    22Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Military Standard
    Not
  • Length
    3.6mm
  • Width
    1.4mm