  • SMM02070C1219FBP00
SMM02070C1219FBP00
advertisement
Manufacturer No:
SMM02070C1219FBP00
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-SMM02070C1219FBP00
Package:
MELF
Description:
Thin Film, 12.1Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
SMM02070C1219FBP00
  • Package / Case
    MELF
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    12.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    1W
  • Military Standard
    Not
  • Diameter
    2.2mm
  • Length
    5.8mm
  • Width
    2.2mm