  • SN20P-120H
SN20P-120H
advertisement
Manufacturer No:
SN20P-120H
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-SN20P-120H
Package:
Datasheet:
Description:
NMC 120.0UH 20.0A 0.0180 OHM TH
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SN20P-120H
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C