SN75C3221DB
Texas Instruments815-SN74HC126DR14-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 Days-Add Compare
Texas Instruments815-SN74AHCT244PWR20-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-SN74HCT244PWR20-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-SN74LVC245ADWR20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-SN74LVC1G17DCKR5-TSSOP, SC-70-5, SOT-3532-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-SN74LVC2G17DCKR6-TSSOP, SC-88, SOT-3632-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-SN74LVC07ADR14-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-SN74LVC244APWR20-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)2-3 Days-Add Compare
Texas Instruments815-SN74HCT245DW20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-SN74ALS638ANSR20-SOIC (0.209, 5.30mm Width)2-3 Days-Add Compare