  • SN75LVDM977DL
SN75LVDM977DL
advertisement
Manufacturer No:
SN75LVDM977DL
HK JDW NO:
699-SN75LVDM977DL
Package:
56-BSSOP (0.295, 7.50mm Width)
Datasheet:
SN75LVDM977DL
Description:
Receivers 9/9 Drivers/Receivers
Step5Bar-code shipping tag
SN75LVDM977DL
  • Package / Case
    56-BSSOP (0.295, 7.50mm Width)
  • Supplier Device Package
    56-SSOP
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Type
    Transceiver
  • Voltage - Supply
    4.75V~5.25V