  • SNA-06-223-D
SNA-06-223-D
advertisement
Manufacturer No:
SNA-06-223-D
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-SNA-06-223-D
Package:
Datasheet:
SNA-06-223-D
Description:
Power Line Filters 6V +/-50 6A DIN Rail Type
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SNA-06-223-D
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -40°C~71°C
  • Packaging
    Box
  • Published
    2006
  • Series
    SNA
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    Connector
  • Applications
    General Purpose
  • Capacitance
    22nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    6A