  • SOMC140115K0GEJ
SOMC140115K0GEJ
advertisement
Manufacturer No:
SOMC140115K0GEJ
HK JDW NO:
866-SOMC140115K0GEJ
Step5Bar-code shipping tag
SOMC140115K0GEJ
  • Number of Pins
    14
  • Number of Terminations
    14
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    15kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.05W