  • SOMC160151K0GDC
SOMC160151K0GDC
advertisement
Manufacturer No:
SOMC160151K0GDC
HK JDW NO:
866-SOMC160151K0GDC
Package:
DIP
Datasheet:
SOMC160151K0GDC
Step5Bar-code shipping tag
SOMC160151K0GDC
    16
  • Packaging
    Bulk
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    51kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.2W