  • SOMC20035K62FEA
SOMC20035K62FEA
advertisement
Manufacturer No:
SOMC20035K62FEA
HK JDW NO:
866-SOMC20035K62FEA
Step5Bar-code shipping tag
SOMC20035K62FEA
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    5.62kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.6W