  • SP1812R-184J
SP1812R-184J
advertisement
Manufacturer No:
SP1812R-184J
HK JDW NO:
79-SP1812R-184J
Step5Bar-code shipping tag
SP1812R-184J
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SP1812R
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.189Lx0.134W 4.80mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±5%
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Current Rating (Amps)
    172mA
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    3.4mm
  • Current Rating
    172mA
  • Inductance
    180μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    6.7Ohm Max
  • Max DC Current
    172mA
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Current - Saturation
    154mA
  • Height
    3.4mm
  • Height Seated (Max)
    0.134 3.40mm
  • Length
    4.826mm
  • Width
    3.4036mm