  • SQCAEM1R5BAJME\2K
SQCAEM1R5BAJME\2K
advertisement
Manufacturer No:
SQCAEM1R5BAJME\2K
HK JDW NO:
66-SQCAEM1R5BAJME\2K
Package:
0605
Datasheet:
Description:
1.5pF Ceramic Capacitor 0605
Step5Bar-code shipping tag
SQCAEM1R5BAJME\2K
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0605
  • Capacitance
    1.5pF
  • Voltage - Rated DC
    150V
  • Height
    1.45mm
  • Length
    35.6mm
  • Width
    35.6mm