  • SQCAEM270JAJME\2K
SQCAEM270JAJME\2K
advertisement
Manufacturer No:
SQCAEM270JAJME\2K
HK JDW NO:
66-SQCAEM270JAJME\2K
Package:
0605
Datasheet:
Description:
27pF Ceramic Capacitor 5% 0605
Step5Bar-code shipping tag
SQCAEM270JAJME\2K
    Select All
  • Lead Free
    Contains Lead
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0605
  • Tolerance
    5%
  • Capacitance
    27pF
  • Voltage - Rated DC
    150V
  • Height
    1.45mm
  • Length
    35.6mm
  • Width
    35.6mm