  • SR-5F-1.6A-AP
SR-5F-1.6A-AP
advertisement
Manufacturer No:
SR-5F-1.6A-AP
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-SR-5F-1.6A-AP
Description:
Electric Fuse, Fast Blow, 1.6A, 250VAC, 50A (IR), Through Hole, HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT