  • SR201A331JART
SR201A331JART
advertisement
Manufacturer No:
SR201A331JART
HK JDW NO:
66-SR201A331JART
Description:
330pF Ceramic Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
SR201A331JART
  • Capacitance
    330pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Height
    5.08mm
  • Width
    5.08mm
  • Thickness
    3.175mm