  • SR201A681KARTR1
SR201A681KARTR1
advertisement
Manufacturer No:
SR201A681KARTR1
HK JDW NO:
66-SR201A681KARTR1
Description:
680pF Ceramic Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
SR201A681KARTR1
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    680pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Height
    5.08mm
  • Width
    5.08mm
  • Thickness
    3.175mm