  • SR202A330FARTR2
SR202A330FARTR2
advertisement
Manufacturer No:
SR202A330FARTR2
HK JDW NO:
66-SR202A330FARTR2
Description:
33pF Ceramic Capacitor 1% Radial
Step5Bar-code shipping tag
SR202A330FARTR2
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    33pF
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Height
    5.08mm
  • Width
    5.08mm
  • Thickness
    3.17mm