  • SR202A470JART
SR202A470JART
advertisement
Manufacturer No:
SR202A470JART
HK JDW NO:
66-SR202A470JART
Description:
47pF Ceramic Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
SR202A470JART
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    47pF
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Height
    5.08mm
  • Width
    5.08mm
  • Thickness
    3.175mm