  • SR211A3R3DARTR1
SR211A3R3DARTR1
advertisement
Manufacturer No:
SR211A3R3DARTR1
HK JDW NO:
66-SR211A3R3DARTR1
Datasheet:
SR211A3R3DARTR1
Description:
3.3pF Ceramic Capacitor Radial
Step5Bar-code shipping tag
SR211A3R3DARTR1
    Radial
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Height
    5.08mm
  • Width
    5.08mm
  • Thickness
    3.17mm