  • SR215A821FAA
SR215A821FAA
advertisement
Manufacturer No:
SR215A821FAA
HK JDW NO:
66-SR215A821FAA
Description:
820pF Ceramic Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
SR215A821FAA
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    820pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Height
    5.08mm
  • Width
    5.08mm
  • Thickness
    3.175mm