  • SR215E104MARAP2
SR215E104MARAP2
advertisement
Manufacturer No:
SR215E104MARAP2
HK JDW NO:
66-SR215E104MARAP2
Description:
100nF Ceramic Capacitor 20% Radial
Step5Bar-code shipping tag
SR215E104MARAP2
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    10°C
  • Capacitance
    100nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Dielectric
    Z5U
  • Height
    5.08mm
  • Length
    5.08mm
  • Width
    5.08mm