  • SR301A222JARTR1
SR301A222JARTR1
advertisement
Manufacturer No:
SR301A222JARTR1
HK JDW NO:
66-SR301A222JARTR1
Package:
Datasheet:
SR301A222JARTR1
Description:
2.2nF Ceramic Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
SR301A222JARTR1
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    2.2nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Height
    7.62mm
  • Width
    7.62mm
  • Thickness
    3.81mm