  • SR301C823KAR
SR301C823KAR
advertisement
Manufacturer No:
SR301C823KAR
HK JDW NO:
66-SR301C823KAR
Description:
82nF Ceramic Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
SR301C823KAR
  • Capacitance
    82nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Dielectric
    X7R
  • Height
    7.62mm
  • Width
    7.62mm
  • Thickness
    3.81mm