  • SRN5020TA-220M
SRN5020TA-220M
advertisement
Manufacturer No:
SRN5020TA-220M
HK JDW NO:
103-SRN5020TA-220M
Datasheet:
SRN5020TA-220M
Description:
Quantity:
In Stock : 3860
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SRN5020TA-220M
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SRN5020TA
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.197W 5.00mmx5.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Current Rating (Amps)
    1.1A
  • Shielding
    Semi-Shielded
  • Inductance
    22μH
  • DC Resistance (DCR)
    225mOhm
  • Frequency - Self Resonant
    25MHz
  • Q @ Freq
    15 @ 100kHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm