  • SRS-1-1.230
SRS-1-1.230
advertisement
Manufacturer No:
SRS-1-1.230
HK JDW NO:
100-SRS-1-1.230
Description:
Standoffs & Spacers Screw Spacer 1.23 in PVC Grey
Step5Bar-code shipping tag
SRS-1-1.230
    PVC
  • Packaging
    Bulk
  • Length
    31.242mm
  • Length - Overall
    1.230 31.24mm
  • Diameter - Outside
    0.250 (6.35mm) 1/4
  • Diameter - Inside
    0.107 (2.72mm)
  • Between Board Height
    1.230 31.24mm