  • SRS-1-19MM
SRS-1-19MM
advertisement
Manufacturer No:
SRS-1-19MM
HK JDW NO:
100-SRS-1-19MM
Description:
Standoffs & Spacers Screw Spacer 19mm PVC Grey
Step5Bar-code shipping tag
SRS-1-19MM
    Select All
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Mount
    Screw
  • Material
    PVC
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2009
  • Length
    18.9992mm
  • Length - Overall
    0.748 19.00mm
  • Diameter - Outside
    0.250 (6.35mm) 1/4
  • Diameter - Inside
    0.107 (2.72mm)
  • Between Board Height
    0.748 19.00mm