  • SSL2102T/DB/FLYB230V,598
SSL2102T/DB/FLYB230V,598
advertisement
Manufacturer No:
SSL2102T/DB/FLYB230V,598
HK JDW NO:
318-SSL2102T/DB/FLYB230V,598
Package:
Description:
LED DRVR 9V/12V/15V/18V/24V 20-Pin SO
Step5Bar-code shipping tag
SSL2102T/DB/FLYB230V,598
  • Packaging
    Box
  • Published
    2010
  • Feature
    Dimmable
  • Voltage - Input
    85V~276VAC
  • Voltage - Output
    9V~23V
  • Utilized IC / Part
    SSL2102
  • Supplied Contents
    Board(s)
  • Current - Output / Channel
    400mA~1.05A