  • SSL5031BDB1207UL
SSL5031BDB1207UL
advertisement
Manufacturer No:
SSL5031BDB1207UL
HK JDW NO:
318-SSL5031BDB1207UL
Package:
Datasheet:
Description:
LED Lighting Development Tools LED Drvr demo board 120V 9W
Step5Bar-code shipping tag
SSL5031BDB1207UL
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    GreenChip™
  • Voltage - Input
    120VAC
  • Voltage - Output
    40V