  • SSR10VS-22026
SSR10VS-22026
advertisement
Manufacturer No:
SSR10VS-22026
HK JDW NO:
417-SSR10VS-22026
Description:
CMC 2.6MH 2.2A 0.1OHM WIDE IMPED
Step5Bar-code shipping tag
SSR10VS-22026
  • Operating Temperature
    -25°C~120°C
    SSR
  • Size / Dimension
    0.925Lx0.512W 23.50mmx13.00mm
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    100mOhm
  • Current Rating (Max)
    2.2A
  • Inductance @ Frequency
    2.6mH @ 10kHz
  • Height (Max)
    0.827 21.00mm