  • ST32TB201
ST32TB201
advertisement
Manufacturer No:
ST32TB201
HK JDW NO:
886-ST32TB201
Package:
Datasheet:
ST32TB201
Step5Bar-code shipping tag
ST32TB201
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    Square - 0.134 x 0.134 Face x 0.079 H 3.40mmx3.40mmx2.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Gull Wing
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    200Ohm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Max Power Dissipation
    125mW
  • Termination Style
    Gull Wing
  • Height
    2.0066mm