  • ST32TB504
ST32TB504
advertisement
Manufacturer No:
ST32TB504
HK JDW NO:
886-ST32TB504
Package:
Datasheet:
ST32TB504
Step5Bar-code shipping tag
ST32TB504
    Select All
  • Width
    3.4036mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lead Free
    Contains Lead
  • Weight
    50mg
  • Published
    2006
  • Size / Dimension
    Square - 0.134 x 0.134 Face x 0.079 H 3.40mmx3.40mmx2.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Gull Wing
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    500kOhms
  • Composition
    Cermet
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Max Power Dissipation
    125mW
  • Termination Style
    Gull Wing
  • Adjustment Type
    Top Adjustment
  • Height
    2.0066mm
  • Length
    3.4036mm