  • ST4EA105
ST4EA105
advertisement
Manufacturer No:
ST4EA105
HK JDW NO:
184-ST4EA105
Package:
Datasheet:
ST4EA105
Step5Bar-code shipping tag
ST4EA105
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to ST4EA105 .
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ST4
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    Rectangular - 0.197 x 0.177 Face x 0.091 H 5.00mmx4.50mmx2.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    1MOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W