  • SU201PR-K60
SU201PR-K60
advertisement
Manufacturer No:
SU201PR-K60
HK JDW NO:
17007-SU201PR-K60
Description:
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 60A, 230VAC, Din Rail,