  • SWM12-24-EV-MUB
SWM12-24-EV-MUB
advertisement
Manufacturer No:
SWM12-24-EV-MUB
HK JDW NO:
193-SWM12-24-EV-MUB
Package:
Datasheet:
SWM12-24-EV-MUB
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Step5Bar-code shipping tag
SWM12-24-EV-MUB
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    SWM12-E (12W)
  • Size / Dimension
    2.11Lx1.62W x 1.11 H 53.5mmx41.2mmx28.2mm
  • Power (Watts)
    12W
  • Current - Output (Max)
    500mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    24V
  • Output Connector
    USB Micro
  • No Load Power Consumption
    100mW Max