  • SWS-100-12
SWS-100-12
advertisement
Manufacturer No:
SWS-100-12
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-SWS-100-12
Package:
Datasheet:
SWS-100-12
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 8.5A 7-Pin
Step5Bar-code shipping tag
SWS-100-12
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    Regulated
  • Style
    Enclosed
  • Pin Count
    7
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    48mV
  • Load Regulation
    96mV