  • SY010M1000A5S-1015
SY010M1000A5S-1015
advertisement
Manufacturer No:
SY010M1000A5S-1015
HK JDW NO:
898-SY010M1000A5S-1015
Package:
Description:
Capacitor 20% Tape and Reel
Step5Bar-code shipping tag
SY010M1000A5S-1015
  • Capacitance Value
    1000uF
  • ESR (Ohm)
    0.06
  • Maximum Impedance (Ohm)
    0.06@20°C@100kHz
  • IR (mA)
    1210
  • Lifetime (h)
    5000
  • Terminal Pitch (mm)
    5
  • Wire Form
    Long Lead
  • Size (mm)
    10 X 15
  • Product Diameter (mm)
    10
  • Tolerance
    20%
  • Voltage
    10VDC