  • SY10EL38LZC-TR
SY10EL38LZC-TR
advertisement
Manufacturer No:
SY10EL38LZC-TR
HK JDW NO:
536-SY10EL38LZC-TR
Package:
20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
Datasheet:
SY10EL38LZC-TR
Description:
Clock Generator 1GHz SY10EL38 Clock Generators 10EL, Precision Edge® Series 20-SOIC (0.295, 7.50mm Width) Surface Mount 3V~3.8V Tape & Reel (TR)
Step5Bar-code shipping tag
SY10EL38LZC-TR
  • Package / Case
    20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
  • Supplier Device Package
    20-SOIC
  • Operating Temperature
    0°C~85°C
  • Series
    10EL, Precision Edge®
  • Published
    2000
  • Type
    Clock Generator
  • Voltage - Supply
    3V~3.8V
  • Base Part Number
    SY10EL38
  • Output
    Clock
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    1GHz